| Mariusthb99 a întrebat:

cine ma poate ajuta cu aceastaeroare la serverul de Minecraft, si sa imi zica si cum o rezolv dau funda:
**** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port? 0000
Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| MarisAlin a răspuns:

Salut am si eu un server doar de cateva zile hhostat daca vrei sa intri sa joci, e 1.6.4
Daca vrei adauga id meu de messenger poate te pot ajuta : Basakot@yahoo.com