| serau999 a întrebat:

Cine stie cateva jocuri de construit case, cladiri, orase si sate in afara de Simcity.
Dau funda!
Multumesc!

Va rog sa dati raspuns mai repede!

5 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

Este unul destul de distractiv pe facebook se cheama city ville

| serau999 explică:

As fi vrut pentru PC si nu the sims, nu l-am luat in considerare pentru ca nu construiesti decat o casa. Si eu vroiam altceva. Dar pentru PC. Va rog!

| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Minecraft

| XBluee12 a răspuns:

The sims 1, 2, 3 etc...

| acviluta a răspuns:

Pai scrii pe google,, jocuri de construit case vis, si dai la prima si e un joc pe care l-am jucat, bafta