| GennJayJay10 a întrebat:

Cine stie codul de la GTA 5 dar codul bun nu ca acelea de pe net?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Gta 5 nu a aparut pe PC!
2.Cand va aparea codul va trebuii cumparat!
3.Toate link-urile cu Gta 5 sunt false!
4.Iti recomand sa stergi ce ai descarcat pentru ca iti poti virusa calculatorul!

| GennJayJay10 explică (pentru anonim_4396):

Esti cam dezimformat deoarece GTA 5 a aparut pe pc inca de pe data de 22 noiembrie 2013 la marea lansare dar si in magazinele din Romania la pretul de 180 lei!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GennJayJay10):

Esti cam prost ca Gta 5 nu a aparut pe PC!

| scary7 a răspuns (pentru GennJayJay10):

Gta 5 nu a aparut pe pc poate apare peste 1-3 luni

| GennJayJay10 explică (pentru anonim_4396):

Uita-te mai atent ma geniule unele magazine il au deja!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GennJayJay10):

Ba copil de 10 ani tu ai auzit de precomanda? Gandeste inainte sa scrii! straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru GennJayJay10):

Ba copil de 10 ani, tu ai auzit de precomanda? Gandeste inainte sa vorbesti! straight face

| GennJayJay10 explică:

Hai gata multi deveniti agasanti topic inchis!