| OxyG3N12 a întrebat:

Cine stie codul de la Metinele De Paste (Metinele OU). Aceasta intrebare este nu numai celor care joaca metin dar si celorlalti!

4 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Cum adica? Ce cod?

| OxyG3N12 explică (pentru ady123):

Cand esti admin ca sa apara metinul langa tine scrii /m (aici depinde de server) si codul format din cifre(Ex:Metin de lvl 5 : /m 8001.De lvl 10: /m 8002 Lvl 15 : /m 8003, etc.Eu vr doar codul din cifre, fara /m.Ai inteles?

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Codul il stiu doar cei din staff Metin2RO! Si mai sunt si administratori de la servere private cunoscute! ( 4metin)

| OxyG3N12 explică (pentru XoMihaiRomanXo):

Dar poate mai sunt unii care au server de metin2 sau poate stiu ca au vazut pe google, etc.De obicei codurile sunt la fel pe mai toate serverile happy