| GamerVlad a întrebat:

cine stie niste jocuri gen unreal tournament, quke 3 arena?
Jocuri gen scop principal DeathMatch sau TeamDeathmatch nu jocuri cu poveste cu este bioshock sau alte jocuri.

4 răspunsuri:
| FilipGameplay a răspuns:

Area 51 (VIDEO GAME) Funda?

| GamerVlad explică (pentru FilipGameplay):

Serios? am zis ca vreau mai mult deatchmatch si nu story/campaign

| Naruto849 a răspuns:

Am jucat Quake 3 Arena. E fain il jucam cand eram mai micut, dar cand am descoperit cs nu mam mai jucat da infine de Reksio ai auzit? Sau de Virtual Cop 2?

| GamerVlad explică (pentru Naruto849):

Virtual Cop 2 da dar nu-mi place si daca ai vrea sa pui un trailer sau ceva pentru Reksio... ar fi tare bine.