| serau999 a întrebat:

Cine stie niste jocuri PC sau online care merg pe placa video de 256MB 1GB RAM si procesor AMD Sempron(tm) Processor 3000+ 1. 61GhZ.
Multumesc!
Dau funda!

2 răspunsuri:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Slaba configuratia, dar te poti juca seriile nfs pana la NFS MW 2005, GTA 3, Vice city, CS 1.6, Medal of honor Allied assault, si online te poti juca cam orice pentru ca jocurile online nu cer decat Flash Player laughing Funda?

| Suteu a răspuns:

Frate, Tomb raider the angel of darkness, Gta vice city, Gta san andreas. thinking