| Ion_Florin_1997 a întrebat:

Cine stie un switchbot functional pe metin2steel care sa schimbe repede bonusurile si sa pice repede bonusurile dorite?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sall! Scrie pe google switchbot by unpublished si dai pe prima varianta de la fisierul meu(asa se numeste site-ul).
Iti garantez ca nu are virusi.Intai deschizi injectorul de 60 si cv nu imi aduc aminte si dai la windows colt dreapta sus si injectezi windowsul di lista pe care o ai cand deschizi folderul. Apoi deschizi metinul si injectezi. Daca vrei sa explic mai rar sa spui.Bafta!

| Ion_Florin_1997 explică (pentru RainmakerX):

Cum adica injectorul de 60

| Ion_Florin_1997 explică (pentru Ion_Florin_1997):

Am dat pe ala de 32 bit si am facut ce zice acolo read me si dupa imi zice injecte succesfully libraries si nu s-a intamplat nimic ce fac de acum