| Awesoman a întrebat:

Community!

Stiti un server de 4Story privat PvP-PvM cu rate mari, in engleza sau in romana, testat de voi.
Primul si cel mai bun raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

Incearca serverul Nexon. Ratele PVM sunt imense, intr-o zi daca tragi tare ai lvl 93 big grin. Desigur, e in engleza, dar e plin de romani, germani, spanioli, etc.
Oricum serverul e foarte bun, am jucat o perioada pe el. Plusurile ies usor, oamenii sunt MULT mai de treaba decat pe Ro.
Ar mai fi serverul eg. E un server german, dar e tot in engleza. Singura problema ca e plin de hackeri, ceea ce pe nexon nu prea gasesti.
SUCCES!

| Awesoman explică (pentru SteveAx):

Asta este link-ul? http://www.play4s.com/

| SteveAx a răspuns (pentru Awesoman):

Da, acesta este.