| Nallen a întrebat:

Credeți că mi-ar rula CS:GO pe această configurație?: Procesor: Intel Core i3 4030U 1.9 GHz
Placa video (integrată): Intel HD Graphics 4400
RAM: 4 GB
Menționez că am laptop. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

I3 4030u e destul de puternic incat sa ruleze cs:go chiar si la medium cu integrata. Cs:go este bazat 80% pe procesor, am incercat pe un amd athlon x2 4600+ cu o placa video praf si una buna, diferenta a fost de 10-30 fps. Daca nu.ti va merge la medium, pune.l pe low in afara de FXAA si multisampling sa fie macar pe 2x - 4x MSAA