| uzzy96 a întrebat:

credeti ca mi-ar merge gta 4 pe pc-ul meu cu:
-procesor amd semprom(tm) 3600+, 2.00 ghz, 1 gb ram,
-placa video incorporata GeForce 6150e de 512 mb?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Aici iti va spune tot!

5 răspunsuri:
| Ciufulituuu a răspuns:

Daca schimbi placa video da. big grin FUNDA puppy dog eyes?

| bogdan324 a răspuns:

Pai,nu iti merge, memoria ram e mica, procesorul e slab, si placa video e slaba

| uzzy96 explică (pentru bogdan324):

Si cam cu ce ar trebui sa le schimb, ca sa imi mearga gta 4 si alte jocuri de genu?

| bogdan324 a răspuns (pentru uzzy96):

Pai,memoria ram, placa video, pocesorul, daca vrei iti zic de care
Procesor Intel core 2 duo E6600
placa video nVIDIA 9600gt
ram 3gb
Cu configuratia asta iti merge pana si battlefield 3 pe la setari medii-mari

| bogdan324 a răspuns (pentru uzzy96):

Dar cam cat ai plati ca sa iti schimbi piesele? cu 5 milioane eu zic ca il faci destul de bun, daca ai da 10 milioane, deja ti-ar merge orice joc