| Radu_8119 a întrebat:

Cum as putea bagat trenuri, rute romanesti in trainz railroad simulator 2006 sau trainz simulator 2009?

Răspuns Câştigător
| cristina_1617 a răspuns:

Vei face o greseala sa nu o faci

5 răspunsuri:
| TOMITZA_8321 a răspuns:

Vezi ca ii un program acolo cand dai enter la joc si ai content manager.descarci o ruta.locomotiva.etc. si pui fisieul acolo on content.asteptti si apesi SHIFT+M SI OK.scrie pe youtube intalare loco. romanesti in trainz si o sa vezi un filmulet.bafta. merit oare? fundacryingcrying

| Radu_8119 explică:

Dc as face o greseala?

| Radu0721 a răspuns:

Si Io Caut laughing

| Serban_Iulian_1989 a răspuns:

Bagi un fisier in contentmanager, apoi instlezi dependintele. dupa ce le instalezi dai click dreapta.acolo dai select all. dupa dai iarasi click dreapta si dai edit si astepti.acolo o sa vezi commit in stanga.dai la commit si astepti. apoi te duci in joc si ai locomotiva!

| Stefan_Mihai_1996_8fuZ a răspuns:

Scuza-ma de intrebare aveti si voi ramele iva astra?