| SyBy92 a întrebat:

cum aș putea pune melodii in powerpoint online, faza este ca am buton doar pentru online video, iar la prezentare nu merge!

Răspuns Câştigător
| Lambda a răspuns:

Din câte știu, în PowerPoint Online nu poți pune melodii, dar poți pune cu PowerPoint 2016 și îl poți lua pe gratis de pe https://pefelie.org/......ws-10-8-7/

| Lambda a răspuns (pentru Lambda):

Dacă vrei, poți lua Microsoft Office(care include PowerPoint)din alt an pe gratis, doar caută pe google "pe felie Microsoft office (anul)".

1 răspuns: