| FakeLevy a întrebat:

Cum as putea sa fac mai multe vizualizari si mai multi subscriberi pe youtube? De exemplu am canalul acesta despre gaming si as vrea sa fac mai multi subscriberi si mai multe vizualizari: http://www.youtube.com/user/FakerTheGamer

Cum sa fac sa ma promovez?FUNDA

Răspuns Câştigător
| Arikumo a răspuns:

In primul rand, felicitari pentru videoclipuri, ti-am dat si eu un sub.
Promovarea e relativ grea pe YT daca nu ai pile, prieteni celebrii etc.
Incearca sa iti creezi un site, si sa iti postezi acolo proiectele. Incearca sa postezi pe forumuri clipurile pana ajungi putin celebru. Dupa ce ai niste vizualizari la total si fani activi, poti aplica pentru un parteneriat cu YT, dar bineinteles, nu direct cu YT, aia resping pe aproape toata lumea, poti folosi reteaua de parteneriat Votre Media (cauta pe Google), nu este nici o diferenta, ai bannere, primesti bani prin AdSense, etc.
Totusi, cheia spre succes e sa te tii de treaba, daca faci chestii calumea, o sa vezi cum incepi sa ai subscriberi happy

1 răspuns:
| creativeboy a răspuns:

Foarte tare! daca ai un canal si vrei sa iti faci multi abonati, intra pe site'ul acesta! http://subs.triorbit.com/p.php?user=codreanu theodor. Scrieti nick name'ul tau de pe youtube si apasa "I agree", apoi daca subscribe la cei 5 oameni care iti apar, si automat iti vor veni 50 de subscibe'eri REALI (in aproximativ 30 de minute)