| Xenoverse a întrebat:

cum as putea sa fiu eu invizibil pe Facebook? cum e la yahoo! messenger.

1 răspuns:
| zoltan119 a răspuns:

Pe telefon: Deschizi aplicația Facebook, în colțul din dreapta sus, lângă icoana de messenger găsești o icoană cu conturul unui om, apeși icoana și în lista care ți se deschide apeși icoana cu roata dințată după care apeși pe Facebook Chat - Off
Pe PC/laptop: accesezi pagina de Facebook, în lista de chat jos, lângă bara de căutare, apeși pe icoana cu roata dințată și alegi opțiunea de a dezactiva chat-ul