| Tz0Py a întrebat:

Cum folosesc minecrraft launcher sa pun moduri adica
imi apar minecraft launcher si cere cont premium si eu nu am am pus un nume si o parola la nimereala si am dat play oflline dupa ce am selectat modurile ( si am facut si aia cu versiunea de am intrat am dat copi la versiune si numele bla bla bla) si nu mi se deschide crying ce sa fac ma ajutati cun un link cun un sfat ce sa fac dau funda!

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

Modurile in Minecraft le poti instala in mai multe moduri cu diferite programe: MCPatcher, Forge...
Eu iti recomand Forge-ul si iti voi da un tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=775dYIrYC-o