| Sorinacio a întrebat:

Cum imi pot construi un razboinic corp perfect pe Metin2ro.As dori sa se includa: satusul, skilurile, modul de crescut si un mod de facut bani mai rapid. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

La status pui prima data faci 50 la HP
dupa 50 la atac
dupa acea faci pv la 90 si dupa atacul
si dupa sp
la skiluri faci in ordinea asta
aura
vartej
incizie
izbitura
iures
la crecut faci asa pana la 25 map 1
la 25-35 map2
la35-50/55 orci
50-60/65 v1
65-75 v2
75-90 padurea rosie
90-99 v3/v4(antlantida)
asa cu bani faci asa
cu lv 15/18
mergi la blestemati sa cada arme de 30 cu pm/pc (fms/rib/arc corn)
cu lv 30 mergi la estorici (intrare v3) si cade itm cu bns sau riburi
la peste 45 mergi si in dt si dai + la itm le faci peste +7 si te imbogatesti bani in dt faci cu coifuri de 61 scuturi 41 nimfe accesorii de 54 si atat Funda?

2 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine, dar nu se poate asta pe metin2 ro, pe alte metine exista de la inceput, dar la ro nu merge

| aly300 a răspuns (pentru xey):

Ce sa mearga? are picioare?rolling on the floor