| pitiKpitiK a întrebat:

Cum iti dai seama la Counter Strike 1.6 pe demo daca are wall? Nu ma prin dati-mi si mie cat mai concludente solutii! Multumesc Poate FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Daca face fraguri prin pereti(poate avea noroc, da' nu de fiecare data), daca da head-uri prin pereti(poate avea noroc, da' nu de fiecare data), daca face fraguri cand o luat flash.
Cand vezi ca stie tot timpu' unde-i adversarul lui. Adica il vezi ca isi asteapta adversaru' la fiecare colt.
Is unii care dau la noroc prin pereti, sa nu crezi ca toti is codati.

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Cand ai Wall POTI VEDEA PRIN PERETI unde se afla fiecare.
La Wall poti vedea prin pereti unde este inamici si prieteni tai (poti sa tragi prin pereti ca ei 5-20 la viata.
Si daca esti ca spectator si il urmaresti si din prima iti poti da seama.
La wall mai are un cod de a tinti numai in CAP.

| Said16 a răspuns:

E evident pe demo daca are wall.
daca se vede prin pereti are wall on
daca nu observi nimic pe demo inseamna ca acel jucator este chiar experimentat sau norocos.