| Andrei900Boss a întrebat:

Cum pot debloca din league of legends?
Collection caracterele din joc? Si dupa sa le cumpar cu Blue essence sau trebuie sa-mi fac Score? Am 0 si level 3

3 răspunsuri:
| Danielul123 a răspuns:

Pe masura ce cresti in nivele, o sa primesti campioni, esenta o strangi si cu ea iti cumperi alti campioni. Scorul pe campioni il faci jucandu-te acel campion.

| Andrei900Boss explică (pentru Danielul123):

Cum strang esenta infiecare meci nu primesc. sau cum?

| Stanciu_Fabyan_1998 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Primești capsule când avansezi in nivel. Le deschizi si daca nu îți place campionul respectiv îl transformi în esență albastră. Dacă te-am ajutat dai un subscribe?
https://www.youtube.com/channel/UCsNGM4noEZ-XdMtPYh-4FdQ?view_as=subscriber