| Andrei900Boss a întrebat:

Cum pot sa-mi bag jocul pe alt cont de pe steam? D in greseala am activat de pe g2a un alt cont de pe steam, adica am invartit roata g2a loot si acum am jocul pe contul celalalt.

3 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Este imposibil sa transferi un joc de pe steam pe alt cont de steam(adica sa nu mai ai jocul pe acel cont si sa il ai pe celalalt.)

Poti doar sa dai family sharing care iti transmite jocul si pe celalalt cont.(nu va merge multiplayer pe acel cont)

| Andrei900Boss explică (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Pai da deci nu e posibil? am cumparat un joc de pe g2a loot sa vad ce imi pica eu l-am bagat din greseala pe celalalt cont ca am 2 conturi de steam.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu e posibil sa muti jocul pe alt cont de steam