| Coxy99 a întrebat:

Cum pot vedea la counter strike ultimele comenzi care le-a facut un admin.De expemplu cum vad la cine a dat ban.Sunt owner si folosesc FTP.Cum pot vedea in FTP. Dau FUNDA.Mersi

2 răspunsuri:
| Ann0nimeN a răspuns:

Te duci in HLDS(adica serverul tau si ai acolo sus MAIN CONFIGURE PLAYERS BANS CONSOLE si la bans si vezi cine si cui i-a dat ban. FUNDA? big grin

| Alexandru2204 a răspuns:

Intrii in "cstrike" - acolo ai un folder "logs" - L0910010.log asta insemnand log luna 09 data 10 nr 10 si in "cstrike/addons/amxmodx/logs - aici gasesti activitatea adminilor la fel L20120910.log adica anul 2012 luna 09 data 10