| LuciWv a întrebat:

Salut TPU
Cum pot vinde itemele pe steam,cele cu etichete Etichete: Unic, Armă principală, Soldier, Negociabile, Necomercializabil
Am multe iteme de TF2, dar nu apare butonul de SELL
(stiu ca scrie necomercializabil)
dar am vazut itemele pe market, deci merge sa le vinzi
Cum trebuie sa procedez?
Dau funda! happy
Sau - le dau la schimb pe iteme cs:Go

Răspuns Câştigător
| Efilopialul a răspuns:

De obicei ca sa vinzi itemele din tf2 trebuie sa deschizi cutii.Idee e ca poti vinde unele iteme unele nu de exemplu cele din cs go dupa ce deschizi o cutie poti sa le vinzi direct la tf2 nu stiu cum e dar la dota2 can deschizi cutia de bea dupa vreo cateva liuni poti sa le vinzi. Avand in vedere ca ai iteme din tf2 exact cum am si eu nu le poti vinde.Trb sa deschizi cutii pentru tf2.Iar daca vreti sa faci trade trebuie sa faci normal trade cu cineva si apoi sa intri pe yahoo ca sa accepti. Iiti spun de acum daca vrei sa iti bagi bani in steam ca sa deschizi cutii in tf2 si sa dai itm la schimb cu cs mai bine iti i-ei direct skinuri cs go sau cutii cu key

| LuciWv explică (pentru Efilopialul):

Am iteme tf2, poti sa imi dai add pe skype? sa ma ajuti mai mult, daca se poate : luci_1071

| Efilopialul a răspuns (pentru LuciWv):

Da pot sa iti dau dar momentan is cam ocupat big grin cand o sa pot o sa te ajut mai mult dar iti trmit de azi cerere