| Katalyn_8526 a întrebat:

big grin azi mi-am facut UN server de metin pe hamachi dar nu dinacela sa il public. sa joc eu si cu cativa prieteni. am facut tot ca in acele tutoriale. Mie imi merge sa intru pe server dar lor le da eroare (failed) ajutati`ma si pe mine va rog

1 răspuns:
| AndraSatila28 a răspuns:

Cum ai facut serverul? si raspunsul la intrebarea ta : trebuie sa faci un site privat pe care doar voi sa il stiti si sa il pui sa il downloadeze iar, ori asta, ori strangi toate programele metinului intr-un singur folder si il pui pe un stic de memorie sau pe un CD, daca nu stii cum faci cu CD-ul downloadeazati Nero StartSmart7 de pe net si o sa te prinzi cum sa il faci.