| Chitaila a întrebat:

(DA!, dau FUNDA!)
Acum cativa ani am imprumutat de la un fost veci un CD cu un joc pe el.
Jocul acela mi-a placut mult la acea vreme, si mi-as dori sa-l pot juca din nou. dar nu mai stiu numele acelui joc.
De aceea va intreb pe voi daca cumva stiti.

Este vorba despre un joc cu extraterestrii, asemanator cu warcraft doar ca aici erai un soldat care la inceput aveai in mana doar o bata, si omorai extraterestrii micuti la inceput si extraterestrii (unii), ieseau din oua, oua pe care eu trebuia de asemenea sa le distrug.
Si faceam rost de arme, (un arc, pistoale, lasere.) si. avea si un inventar din cate imi amintesc, unde aveam toate bonusurile de viata si armurile si toate alea.

Oricum. daca stiti cum se numea nu va sfiiti sa imi impartasiti si mie asta puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

2D sau 3D?

| Chitaila explică (pentru edit28):

3D daca nu ma insel.

| edit28 a răspuns:

Ma gandeam la Alien Shooter dar daca zici 3D atunci nu stiu...

| MunteanuIoan a răspuns:

StarCraft? Age of Empires?

| limbaromina12 a răspuns:

Minecraft of robots?