| Daniel987 a întrebat:

Da ți mi un sfat pentru achiziționarea unui laptop, buget în jur de 3500 4000 lei, as vrea sa fie capabil pentru medium gaming dar și pentru office și lucru în diferite programe de editare foto /video, autocad etc.
Ce placa, procesor, sa caut, componente in general.
Aștept păreri dar și linkuri cu laptopuri de vânzare eMAG /altex

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Fujitsu si Acer excluse crapa placile se baza.Cauta un Dell, Asus cpu i5, i7 generatia 9, 10/8 saub16 gb ram/ ssd 256 sau 512 gb ram/ video dedicat de la 2gb in sus. Eventual cu slot nvme pe placa de baza
https://www.google.com/amp/s/www.digitalcitizen.ro/m2-vs-nvme-ssd/

1 răspuns:
| mariaapopei2002r a răspuns:

Vivobook Acer, sau daca prinzi vreo reducere Apple MacBook Air 13