| LaUrUs96 a întrebat:

Daca am luat ban pe contul de steam pe cs go pot de exemplu sa sterg jocul definitiv si sa il cumpar iar...iar daca il cumpar ar fi ca si cand as cumpara alta licenta nu? iar daca as cumpara alta licenta as putea juca in continuare cs go?

7 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Trebuie sa-ti faci alt cont de steam si sa-ti cumperi pe acel cont cs go-ul.

| LaUrUs96 explică (pentru TheKingBacca):

Adica? pai nu pot sa recumpar pe primul cont cs go-ul? ca deja mi-l l-am sters definitiv de pe cont

| TheKingBacca a răspuns (pentru LaUrUs96):

Degeaba. Daca tot ai VAC BAN nu poti sa-l cumperi.

| LaUrUs96 explică (pentru TheKingBacca):

De recumparat ma lasa

| Razvan20062 a răspuns (pentru LaUrUs96):

Da
sa spui daca merge

| Rrobert a răspuns:

A mers?

| Razvan20062 a răspuns:

Pai da poti sal recumperi sa-mi spui daca merge eu am facut acelasi lucru sam spui daca a mers ok?