| Andrei900Boss a întrebat:

Daca as cumpara Minecraft Windows 10 Edition Microsoft de pe ebonus.gg imi da un cod care pot juca Minecraft si Multiplayer? Sau e demo?
https://ebonus.gg/prizes/games/minecraft-windows-10-edit ion-Microsoft sau mai bine cumpar simplu Minecraft? Dar costa 25980 puncte asta 2667 happy eu am strans 2741 ma rog mai am putin si il pot lua dar ce conteaza.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Contul e multiplayer ( cel putin teoretic ).

| Andrei900Boss explică:

Nu as cumpara Minecraft ca sa primesc ban pe el laughing adica banned ca am hack.