Salut TPU! Daca conectez prin USB un mouse si o tastatura la o consola XBOX One X, pot juca GTA V de pe xbox cu mouse-ul si tastatura?

Multumesc anticipat!

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti! Ce te-a facut sa crezi ca ai putea? Consola nu e pc... laughing

Nu inteleg ce e de ras, mai ales in cazul tau cand esti prost si iti dai cu parerea in nestiinta de cauza, am intrebat deoarece Call Of Duty Warzone merge jucat pe xbox one x cu tastatura si mouse.