| anonim_4396 a întrebat:

Daca stiti niste servere de minercraft 1.7.4 romanesti care sa aiba cowboys and indians la mini-gameuri si sa nu fie premium dau funda celui care imi da cel mai bun sv.

9 răspunsuri:
| Al3xInHo a răspuns:

Poti incerca Mc.GooDLike.Ro.

| XtremeX a răspuns (pentru Al3xInHo):

Nu merge zice can`t rezolve hostname

| XtremeX a răspuns (pentru Al3xInHo):

Nu mere poate ai scris gresit ipu daca l-ai scris gresit rescriel sau da-mi altu

| xXclaudiu23Xx a răspuns (pentru XtremeX):

Intra pe siteul pe care ti l-am spus eu o sa meargawinking
la mine au mers aproape toate
FUNDA

| XtremeX a răspuns (pentru xXclaudiu23Xx):

Ma eu am zis ca stiu de siteul asta si de acolo luam servere eu am zis ca vr unu care sa aiba gameplayul cowboys and indians fara sa fie premium dar daca stii un sv cu cerintele mele atuncea iti dau funda siteul asta l-am mai avut si n-am gasit nici un server cu cowboys and indians

| SilviuIulian2015 a răspuns:

Connect: SaMp.DiaVoLa.Ro

| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Uite aici: https://www.gametracker.com/......minecraft/
tu poti sa ai minecrfat versiunea 1.7.4 ca merg toate versiunile 1.7 ex :1.7.0, 1.7.1,1.7.2,1.7.3,1.7.4 ect. FUNDA

| XtremeX a răspuns (pentru xXclaudiu23Xx):

Eu stiam de site-ul asta dar eu am zis ca vreau un server cu cowboys and indians si pe site-ul asta am cautat atata de mam acrit daca stii un sv care sa aiba cerintele mele de sus zimil si poate iti dau funda