| AestheticPerf a întrebat:

Daca un laptop are sistemul de operare Linux pus pe el, asa cum l-ai comandat, cand iti ajune, poti sa schimbi sistemul de operare? Adica din Linux sa treci in Windows 7 sau 8.1 etc. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Linux este un sistem de operare, o platforma de baza, dar peste acest Linux poti instala Windows 7, 8, 10 si poti rula pe acel windows fara probleme.

| Kamelya_Paula_1969 a răspuns:

Eu zic ca da.Tu dacă vrei sa ți instalezi un alt tip de Windows trebuie mai întâi sa l cumperi.Dar da normal se poate schimba.