| anonim_4396 a întrebat:

daca vreau sa schimb memoriile ram care sunt DDR1 cu DDR2 ce trebuie sa fac? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Sa iti schimbi si placa de baza.Asta mi se intampla si mie. Vreau un procesor nou dar trebuie placa de baza noua si o sa am nevoie si de meomrii RAM noi...

5 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Pai DDR2 sunt mov si sunt mai lungi

| speedy10 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Esti prost de puti ce mai lungi ba depinde ce foloseste la desktop sunt lungi la laptop sunt scurti si nu dupa culoare te poti lua. Sunt ca niste lini pe el care sunt indepartate una de cealalta BOULE

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru speedy10):

Da la laptop aici e vorba de pc si ddr2 i mov la pc am si eu 20 de placute ddr2 si is mov si lungi toate alea de la laptop invers si app tu esti un bou incaltat rolling on the floor si ce sti despre pc sau laptopuri nimic de te pun sami faci hard-diskul nu sti

| BoogdanN a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Mai bine taci ca s-a vazut din prima ca habar nai despre ce e vorba.

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru BoogdanN):

Serios bogdanel
daca te pun sa-mi zici care e placa video nu sti te uiti pe net