| Andi94 a întrebat:

dati-mi niste jocuri foarte tari care sa mearga pe pc-ul asta:
Procesor:2.4
Ram:758
Placa video:256

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Poti incerca:

-Freedom Fighters (e un joc shooter mie mi-a placut foarte mult,misiunile sunt si ele foarte interesante si captivante)

-Conflict Desert Storm (aceeasi poveste ca si la Freedon Fighters,este un joc shooter cu diferite misiuni,ceea ce nu am mentinoat la Freedom dar se poate si aici,dai comenzi oamenilor tai,te poti da cu ei doar aici in Conflict)

-Max Payne (joc shooter ca si cele de mai sus,si aici multe misunidestul de interesant jocul si de reusit dupa parerea ema)

-Mount & Blade Fith Wire and Sword (e versiuena nou apatura dupa Warabnd, joc medieval, esti cu un player, iti intemeiezi cetate, duci lupte, te casatoresti)

-Gta Vice CIty (nu mai are nevoie de nici o prezentare cred ca toti au auzit de acest joc)

-WWE RAW 2008 (wrestling, iti poti crea propriul superstar, ii ai pe toti luptatorii din 2008 John Cena,Batista,Triple H,Kayne,etc)

-Company of Heroes (este un fel de AOE doar ca duci lupte moderne, iti construesti baze, ai tankuri, avioane, arme, etc.)

-King Of The Road (joc cu tiruri si masini.Ai de indeplinit diverse misuni de la carat marfa pentru anumite fabrici pana la a cara combustibil pentru benzinarii)

-Counter-Strike 1.6 (ca si la gta nu cred ca mai este nevoie de prezentare,joc shooter devenit foarte cunoscut)

-Need For Speed Shift (curse cu masini, ai marci cunoscute precum Lamborghini, WW, Renault, Bugatti, etc.)

Bafta!