| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut,TPU. Dati-mi si mie cateva aplicatii folositoare si niste jocuri (pentru Android). Am android 4.4.4 KitKat. Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Presupun ca ai si un hardware decent daca ai KitKat. Eu am un Utok i700 care e tableta de vai-de-ea, si rulez fara probleme urmatoarele joace: Shadow Fight 2, Clash of Kings, Drag Racing, Drag Racing Bike Edition, Real Racing 3, Minion Rush, Drag Racing 4X4, ca launcher folosesc Nova Launcher.

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru KodrutZ):

Am un Huawei Ascend P6. Multumesc pentru jocuri si launcher. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Cu placere, have fun!