| TheSkull a întrebat:

Dati-mi si mie idei de nume de gamer.
PS sunt baiat si ma cheama George
Funda

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Secretul descoperirii oricarui lucru de pe planeta: GANDESTE!

| Madalina84 a răspuns:

Poti incerca un nume anonim sau sa iti faci o porecla...

| TheSkull explică (pentru Madalina84):

Pei asta incerc da nu gasesc straight face

| Madalina84 a răspuns (pentru TheSkull):

-.-Boy-.-, GeOrGe, George. 1444(sau alte numere) hai ca sunt o gramada...

| Marybm a răspuns:

George G. sau George si prescuratrea judetului sau orasului gen GeorgeTm sau de astea thinking

| Tibi1999 a răspuns:

Incearca unul potrivit personalitatii tale. de ex eu il am MaXt3rR dar nu mai stiu de unde venea. altul era k0rupt^^. deci poti intelege. incearca cu un nume combinat cu altele poate gen. k3Sku||

| TePupaKeDy a răspuns:

Omu`Subtâre, Omu`Paiangăm, MrGeorge

| Maria786 a răspuns:

? George Rino, Geogeorge, George Kan, astea imi trec acum prin minte!

| Ferica_Gabi_1959 a răspuns:

Salut as vrea un nume de gamer tare. sunt baiat ma numesc alex