| FlorinIloveTPU a întrebat:

dati-mi si mie niste metinuri pvm-pvp rate 1000% (otel, batalie, acc de 54 la shop, magii P etc... ) Dau funda

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Iti voi spune cateva exemple...

Metin2 Steel(are cateva avantaje: -se creste destul de usor; playerii sunt prafi; iar DEZavantaje -> 75% din playeri au mod si,(pentru mine este un dezavantaj) exista 6/7

Metin2 REGAL (acesta il joc eu acum):Foarte asemanator Steel`ului, doar ca nu exista 6/7, iar bonusurile sunt simple (max. tarie, int, dex. 12, 15 semi`om. etc)

HAMMER: Este PvP (cred ca`l stii)

Si unele pe care nu le-am experimentat: syerra, yoneis, TDL ALCOOLICII. etc.

PS -> Toate metinele specificate mai sus au: -rate +850%;
-LvL maxim 250;
-Armuri(de la lvl 1 pana la otel+altele)
-Arme (de la FMS pana la otravita+altele.)
-Accesorii lacrima cer la shop(acestea evolueaza), dar pe steel nu se gasesc;
-Skill`uri P gratis de la NPC;
(unele dintre ele(metine) au implementata si optiunea"shimba`ti rasa" ).

Bafta la metine PvP tongue

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Metin2cora,iron,Sony,osiris,steel,seren.

| FlorinIloveTPU explică:

Si lvl max 250 am uitat, scuze