| 10NUTZU a întrebat:

dati-mi si mie un metin2 cu rate intr 700-1000% care sa aiba otele in magazin si arme care evoluaza de genul :1batalie-2-sirius.Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| danyelo2000 a răspuns:

Http://www.valmondial.fr/ asta e dar acum e inchis pentru o zii(se fac modificari) funda?

5 răspunsuri:
| Electro622 a răspuns:

Gasesti multe info despre metin2 pe urmatorul blog : http://metin2superfun.blogspot.ro/

| danyelo2000 a răspuns:

Tias recomanda metin2 valmondial le ai toate +9

| 10NUTZU explică (pentru danyelo2000):

Imi dai site si iti dau fnda

| danyelo2000 a răspuns (pentru 10NUTZU):

Imediat

| danyelo2000 a răspuns (pentru 10NUTZU):

Http://www.valmondial.fr/ asta e dar acum e inchis pentru o zii(se fac modificari) funda?

| RooTer a răspuns:

MT2 Steel, MT2 Hammer 2012... funda?