| Br3aDnBuTTeR a întrebat:

Dati-mi va rog un Metin2 Privat, PvM-PvP ( sa fie inclinatie mai mare spre pe PvP ), ratele 500-1000% ( poate si mai mici ), sa cresti foarte repede ( cam ca pe Metin2Mage ), sa evolueza itemele de multe ori ( camca pe Metin2Mage ), LVL maximim 250-255, bonusurile sa fie mari, la arme si armuri sa fie atac si aparare mare.

Va rog sa imi dati un Metin cat mai bun, cel mai bun metin primeste Funda si VOT!

3 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Uite aici are 6 CH metinul e deschis de crand sunt maxim on player 400 sau 450 leval maxim 250 evoluti la armuri sau arme multe rau rata yang 1000% experienta 1000% cresti cat de cat greu uitel aici http://metin2dx.com/

| MikYMous3 a răspuns:

Mt2 MK2 sau M2K e PVP-PVM cu adevarat! FUNDA?puppy dog eyes

| MatriX21 a răspuns:

Si eu am jucat pe dx am avut lvl 100 doar ca mam plictisit dar e frumos