| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Ce joc merita sa iau in 2016. The elder scrolls online sau the eder scrolls vs skyrim special edition. Primul e sin 2014 iar al doilea e din 2016 si stiu ca e doar single. Care merita luat. Merci.

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Daca vrei ceva cu o poveste noua, poti lua elder scrolls online.skyrim special edition este acelasi joc cu toate DLC incluse, doar ca a fost portat pe motorul de la fallout 4, deci grafici mai bune, o experienta mai placuta, ceea ce ai fi putut sa faci si tu cu cateva moduri gen enb.Succes