| CalinBaiatFin a întrebat:

De aproape 1 an si jumatate am achizitionat un xbox 360 slim.Intr-o zi dupa ce nu l-am mai folosit cam cateva zile am vrut sa il pornesc si a scos un sunet ciudat...ca si cum s-ar fi infundat ceva.S-au aprins toate cele 4 leduri in rosu de cateva ori si apoi s-au stins. Dupa aceea am incercat sa il pornesc dar nu am putut.Cand apas pe buton,se aude doar sunetul pe care il face cand se deschide si atat, nu leduri nu nimic.Era in stare buna si nu stiu de ce s-a stricat.Il tin intre dulap si televizor(un spatiu destul de ingust si cu praf, poate asta ar fi problema). Sunt dispus sa dau si bani sa il repar...Ce parare aveti? Ce ar trebui sa fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Daca l-ai pus unde este praf si tu nu l-ai sters de praf pe interior si pe exterior atunci asta este cauza.Trebuie sa il repari.