| a1sxD123 a întrebat:

Salut,TPU
De cateva zile in coace nu mai merge magazin play...Sunt conectat la net intru pe el imi zice "Se incarca" trebuie vreo 3 min si spune "Conexiunea a expirat" Desi sunt conectat la internet am incercat detoate : stregere date, stergere memorie cache etc am dezinstalat magazin play l-am reinstalt dar fara vreun efect
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| a1sxD123 explică:

Incearca un reset total.Nu ai cum altcumva.

7 răspunsuri:
| MethodMan a răspuns:

Singurul mod prin care scapi de problema asta e un reset total.Sau ar putea fi din cauza a prea multor aplicatii instalate ce folosesc tot internetul.

| a1sxD123 explică (pentru MethodMan):

Am 4-5 jocuri...

| a1sxD123 explică (pentru a1sxD123):

Am sa incerc numa sa si mearga faza ca dau asa rest si tot nu mere...

| MethodMan a răspuns (pentru a1sxD123):

Merge 100% iti garantez eu.

| a1sxD123 explică (pentru MethodMan):

Am incercat nu merge!crying

| a1sxD123 explică (pentru MethodMan):

Doamne nu stiu cuum dar merge nu stiu daca e de la acea ce ai spus tu sau nu stiu oricum Dumnezeu sa iti da sanatate

| MethodMan a răspuns (pentru a1sxD123):

E de la ce-am spus, nu ai pentru ce, cu cea mai mare placere! Daca mai ai probleme, da-mi un PM si te ajut!

| a1sxD123 explică (pentru a1sxD123):

Incearca un reset total.Nu ai cum altcumva.