| fabian1234 a întrebat:

De catva timp joc clash royale si am ajuns arena 4 si nu mai pot sa mai trec sub nicio forma. Va rog frumos sa imi spuneti cel mai bun deck cu cartile din arena 3 si 4. Am toate cartile si din arena 3 si din arena 4. Dau funda! Multumesc!

1 răspuns:
| ProAlex a răspuns:

Hey! Pentru a putea trece arena trebuie sa ai levelul necesar al regelui dar si al cartilor,deckul:
INFERNO TOWER,Valkyeria,Skeleton Army, Goblin Barrel, Arrow, Pekka, Minion, Prince.