| emonell123 a întrebat:

De ce cand creez un server de counter strike 1.6 cu server creator sau orice altceva nu imi apar filele [cstrike etc] apare ceva cu poza de la steam[am incercat sa intru in ea dar tot nu apare] va rog ajutati-ma dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| State_Marius_1998 a răspuns:

Pentru ca servar creator defec si nu mai merge sa creezi un servar cu ajutorul lui asa ca mai bine ia-ti unu gata facut ce mod vrei tu si iti mai modifici tu ce vrei sa mai ai pe el de exemplu daca vrei un servar de zm sa zicem trebuie sa iti iei niste pluginuri harti si zombi mai buni sau daca iti iei servar gata facut trebuie sai mai b agi niste adonsuri in plus ca sa mearga mai bine. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos?

1 răspuns: