| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.De ce cand filmez jocurile cu fraps, Screen Recorder si Open Broadcaster Software imi merg jocurile in reluare mentionez calculatorul meu este puternic nu este vina lui.
Asi vrea sa filmez ori ce joc vreau eu cu aceste programe fars sa-mi faca lag sau sa mearga in reluare.
Dau funda pentru cine stie din ce cauza imi merg jocurile in reluare cand filmez si cand opresc filmarea nu mai merg in reluare.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Cu dxtory poti pune sa inregistreze cu 30 fps dar in timp ce te joci iti va merge cu mai mult de 30 fps chiar daca inregistrezi.

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Seteaza programul sa inregistrezi la mai mult de 30 fps-uri, de exemplu 60.

| catalin542000 explică (pentru Zangetsu):

Salut pai programul este setat la 60 de FPS-uri dar degiaba de ce?
Doar am pc puternic nu este din cauza lui.

| Zangetsu a răspuns (pentru catalin542000):

Cat de puternic. Zi modelul procesorului si al placii video dar numele complet, nu procesor Intel si placa video albastra ci Intel i5 3470 si nVIDIA gtx 760

| catalin542000 explică (pentru Zangetsu):

Sall am un procesor Intel i7 E5400 si nVIDIA geforce gtx 780

| Zangetsu a răspuns (pentru catalin542000):

Pacaleste pe altcineva

| Zangetsu a răspuns (pentru catalin542000):

Cu dxtory poti pune sa inregistreze cu 30 fps dar in timp ce te joci iti va merge cu mai mult de 30 fps chiar daca inregistrezi.