| Stefan_Cristian_1971 a întrebat:

de ce imi apare la LoL(league of legends) ca nu am conexiune la internet? Adica pot intra in LoL, dar imi da pe ecran o eroare de conexiune sau ma deconecteaza de la chat. Va rog frumos, am mai vazut si alti playeri care jucau si nu aveau nimic, nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Verifica daca iti functioneaza internetul in momentul acela, poate iti cade conexiunea. Dezactiveaza antivirusul si firewall-ul. Incearca o reparare a clientului.

| Stefan_Cristian_1971 explică (pentru CM7YRE):

Conexiune am, firewall nu stiu ce e laughing, antivirus ul e dezactivat acum

| CM7YRE a răspuns (pentru Stefan_Cristian_1971):

Lasa un printscreen cand poti cu mesajul exact, preferabil in engleza daca ai clientul.

| alina2019 a răspuns:

Un vot la acest concurs va rog sa castig acest premiu http://concurs.talk4fun.net/telefon-mobil/ Multumesc