| boykabossu a întrebat:

de ce la Mafia 2 merge in reluare adica dau "W" s-a mearga inainte i-a comanda dupa cand dau alte butoane numai merge, isi ea comanda dupa vreo 5 secunde, inainte imi merge bine si deodata numai merge bine sad funda la cel mai bun raspuns si repede!

2 răspunsuri:
| r3flexe a răspuns:

Probabil este de la calculatorul tau probabil nu suporta jocul

Ori reduci setarile
Ori te opresti din jucat sau te joci jocul in reluare

| Magnifico a răspuns:

Daca zici ca ti-a mers bine atunci probabil ai luat vreun virus pe PC.
Daca nu e asta, poti schimba rezolutia si nivelul detaliilor (low).