| darius88 a întrebat:

De ceva timp cam de 1 luna nu imi merg tastele de la laptop.La inceput nu mi-a mers p, -, 0, /,; si acum merg perfect astea dar nu merg prea bine (adica cateodata merg cateodata cand apas mai multe taste deodaa) m n t y Shift u. Cum as putea sa rezolv sa mearga? Dau funda.

P.S : Folosesc tastatura virtuala acum si m-am chinuit sa scriu intrebarea laughing.

P.P.S : Acum cateva luni mi-am schimbat windows-ul din 7 in 8.

2 răspunsuri:
| elena445 a răspuns:

E o problema din laptop. Trebuie reparat de un specialist.

| TheEyes a răspuns:

Salut.Aceasta problema nu o poti rezolva pentru ca este ceva din laptop si nu se poate repara pentru ca acestea problema se produce cand este ceva varsat in laptop. Daca nu ai varsat nimic in el, du-te cu el la un service si o sa tio schimbe. Daca ai varsat ceva in el nu mai poti repara asta.Salut,bafta