| baloaicaady a întrebat:

De ceva timp joc L.O.L si vreau sa stiu cum pot avea si alti campioni. Cand am intrat prima oara in joc aveam o lista cu campioni diferiti iar acum am ramas cu o singura lista de campioni de care m-am plictisit... deci cum pot avea si alti?
Funda!

2 răspunsuri:
| AlexPredi1669 a răspuns:

Ca sa ai alti campioni trebuie sa-i cumperi. Dar nu mai stiu cu ce. Funda?

| baloaicaady explică (pentru AlexPredi1669):

Eu primeam gratis alte seturi de campioni pff... nu mai comentati daca nu stiti ce intreb