| UnBaiatAnonimx221 a întrebat:

De ceva timp ma confrunt cu o problemă pe cs 1.6. Ma joc de obicei pe servere de DeathRun, mai exact DR. Pana acum o saptamana nu am avut nici o problemă, iar acum o saptamana a inceput sa imi scrie cl flash entity pack sau ceva de genu si se blocheaza o secunda sau 2 si dupa revine la loc. Lucrul asta ma impiedica sa fac DR si sa joc. Pana acum imi mergea perfect, stiu sigur ca nu e de la net ca pe alte jocuri imi merge super bine, am un net destul de bun si sper ca ma ajutati. Am laptop TOSHIBA, Windows 7 Ultimate, 64 bits, 4 GB RAM, procesor Intel Celeron 1.90 gHz! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Intra in folderul cstrike si sterge config.cfg. iar urmatoarea data cand vei porni jocul, configul se va crea automat cu setarile default care ar trebui sa rezolve problema.