| mircea_8413 a întrebat:

de ceva timp mereu cand folosesc Google Chrome din 5 in 5 minute imi apare aceasta eroare:http://i57.tinypic.com/2rqezyu.jpg
Cum ca ar trebui sa dau update la javva dar daca intru in javva zice ca e deja la ultima versiune.
Nu asta este problema ci faptul ca, mereu cand apare eroarea orice as da(x sau Ok )ma redirectioneaza pe un site de unde ar trebui cica sa iau java..nu pot face nimic nici 5 min nu pot sta pe net.
Ce sugerati?
Am scanat pc de multe ori cu est Smart Security.
Scuzati categoria e cea mai vizualizata!
Multumesc, Anticipat!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Daca te duci pe site'ul oficial JAVA si iti spune ca deja ai ultima versiune, posibil sa ai vreun virus in pc.
Reseteaza setarile browserului si uita-te si in control panel si dezinstaleaza ce ti se pare bizar.
E un virus tip pop-up! Uite un ghid sa scapi de el - >> http://goo.gl/KyUVde

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sugerez sa treci la Windows 7 sau Linux, XP-ul e mort si e plin de gauri de securitate.

| mircea_8413 explică:

Daca puteam sa folosesc Windows 7 il foloseam nu duce pc.Why de virus iti zic eu ca nu am, am si specificat ca, am scanat calculatorul! dar meriti funda pentru ca faza cu resetare browser a functionat Multumesc!