| Andrei1269 a întrebat:

De ceva timp PC-ul meu merge greu si nu stiu de ce. Paginile se deschid greu si uneori jocurile se blocheaza. Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| SERGIU22VIO a răspuns:

OK,deci in primul rand nu stiu ce PC ai?
dar ai putea sa mai adaugi ceva la ramm,, si chiar ai putea sa ii inlocuiesti procesorul cu unul mai bun,, sau eventual il poti reseta, si este posibil sa isi revina,'(poate sa fie si din cauza virusilor sau este prea tare incarcat) asa ca nu ar strica sa ii dai reset,, si dupa, daca tot nu merge il poti personaliza cu ceva mai bun ce tine de o rulare mai buna

| Andrei1269 explică (pentru SERGIU22VIO):

Cum imi pot reseta pc-ul?
pentru ca eu nu am virusi, mi-am scanat de cateva ori calculatorul, si de la pc nu cred ca este pentru ca inainte nu imi facea asa.

| SERGIU22VIO a răspuns (pentru Andrei1269):

Poți sa îți schimbi Windows -ul fără sa îți ștergi datele din el și sa rezolvat