| Vlad9800 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa imi achizitionez un xbox 360. Intrebarile mele sunt: 1) Jasper/elite/slim (am inteles ca jasper si slim nu fac rrod)? 2) Modat/nemodat adica nu prea as vrea sa cumpar jocurile. 3) Cam pe la ce pret il pot gasi la mana a 2-a modat si care site-uri sunt cele mai sigure? 4)credeti ca ar fi in regula sa il comand de exp prin curier? sau sa il vad personal? Multumesc anticipat. Vreau raspunsuri si pareri de la cei ce au/au avut aceasta consola. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AlinNeblea a răspuns:

1)Slim, vine cu mai multe coolere, deci, sansa mai mica de RROD.
2)Nemodat, iti iei ban pe Xbox Live daca il modezi, si sunt sanse foarte, mari la RROD.
3)Intre 400-800 lei, Okazii.ro, Tocmai, Mercador.
4)Este mult mai recomandat sa il vezi personal, il poti si testa, asa prin curier nu sti ce iti vine!

| Vlad9800 explică (pentru AlinNeblea):

Multumesc AlinNeblea! Imi voi lua un xbox 360 jasper nemodat...aa da si inca o intrebare. daca iau xbox-ul fara hard si iau un hard de pe net de xbox 360 phat (cum e jasper-ul) va merge oricare hard il voi lua?

4 răspunsuri:
| AdyYy01 a răspuns:

Slim am si eu si nu e modat, am cumparat GTA V SI Batt 4 si merge perfect, GRAFICA SUPERBA.
Nu al moda ai ziscul sa iti banezi consola daca o modezi.

| Vlad9800 explică (pentru AdyYy01):

Nu mi-ai rasp la toate intrebarilewinking dar slimul este mai scump si nu prea am atatia bani sa dau pe jocuri big grin cat costa xbox live? si... daca il modezi face rrod?

| Zelphixeo a răspuns:

Modat Cu R.G.H Iati si FSD 3 1500 de lei.

A da poti sa iti banezi consola daca te connectezi la XBOX LIVE. Faci ce vrei.